Měření zraku

Měření zraku, stejně jako aplikace kontaktních čoček provádí OPTOMETRISTÉ - specialisté, často vysokoškolského vzdělání.

OPTOMETRISTA je schopen práce na vysoké a odborné úrovni. Kvalitní měření trvá, podle závažnosti oční vady, 15 až 60 minut. Rychlé měření nebývá přesné a může vést k značnému zrakovému nepohodlí. Ani dlouhé fronty v čekárnách neukazují na vysokou úroveň péče, ale spíše vytvářejí stresové prostředí jak pro klienta, tak pro vyšetřujícího. Proto prosíme, poskytněte OPTOMETRISTOVI dostatek času pro řádné změření, odmění se Vám vysokým komfortem vidění.

V dnešní době také existují kvalitní přístroje, které jsou schopné usnadnit a urychlit práci OPTOMETRISTY, ale v žádném případě jeho práci nenahradí. Nejdůležitější a nejpřesnější část měření zraku nastává teprve se zkušební obrubou a zkušebními skly. OPTOMETRISTA klade řadu otázek ne proto, že by byl přes míru zvědavý, ale protože jedině tak je schopen si z Vašich odpovědí udělat představu o tom, co a jak vidíte. Úspěšnost změření tak závisí do značné míry i na Vaší ochotě a spolupráci!

Na adrese Optika Beroun se můžete podívat na náš nový web, kde je též popsána služba měření zraku.

Neváhejte a objednejte
se online ještě dnes!

Objednat se

Příjímáme

  • Platební karty
  • Poukázky SODEXO
  • Poukázky SPHERECARD
Příjímáme karty VISA, Mastercard, Visa Electron, Sodexo a Sphere

Zásilkovna

Spolupracujeme se službou Zásilkovna.cz
(Beroun, Rudná)